Goldstar Yetkili Servisi

Goldstar gibi dünya devi bir markaya Yetkili Servis hizmeti verebilmek bizleri oldukça onurlandırmakta. Goldstar Yetkili Servisi  kurumsal yapımızla sizlere olası sorunların giderilmesini sağlamak amacı ile sistemli çalışma prensibi ve Goldstar ürünlerinin giderilmesi gereken sorunları için çalışmaktayız.

Goldstar Yetkili Servisi

Giderilmesi gereken sorunları tam anlamı ile yaparak sizin isteklerinize kaliteli çözümler sunabilmek için çalışıyoruz. Deneyimli Buzdolabı kadrolarımız olası tüm sorunların yerinde çözülmesini sağlamak amacı ile çalışmalar gerçekleştirmekte. Goldstar Buzdolabı Onarım yapması açısından. Güçlü kadromuzu sizlere layık olması amacı ile sürekli eğitime tabi tutuyoruz. Asla olası sorunları göz ardı etmiyoruz. Atölyeye alınan tüm ürünlere genel bakım ücretsiz yapılmakta. Siz değerli tüketicilerimiz istediğiniz sorunların zamanında giderilmesi bizim işimiz siz sadece destek talebi oluşturun gerisini  bize bırakın.

Goldstar Servis

Merak edilenlerden biriside bu markalı beyaz eşyaların Türkiye’mizden çekilip çekilmediği, maalesef üzülerek söylemek gerekirse artık goldstar markası üretimde değil ve ithalde edilmemekte. Ama sıkıntı yapmayın mevcut kullanıcılara Goldstar Yetkili Servisi ve tüm buzdolabı ürünlerine Anadolu yakasında Goldstar Servisi hizmetleri alabileceğiniz birimimiz sizlere asla sıkıntı çıkarmadan destekleri sunmaya devam edecek.

Goldstar Buzdolabı Onarım Yapılır.

Goldstar Yetkili Servisi
Goldstar Yetkili Servisi

Buzdolabı şikayetleri yaz aylarının en sıkıntılı sorun yaratan durumlarıdır. Kalite bizim işimizin esas geleneğidir, Olmazsa olmazımız buzdolabı şikayetleri insanın canını sıka bilmekte. Değerli kullanıcıların bu problemlerine çareler üreterek kendi yedek malzemesi ile onarım yapabiliyoruz. Servisimizi istemek için Yapmanız gereken bizleri arayarak bu sıkıntılarınızın giderilmesini isteyebilirsiniz.  Sizlere minnettarız emin olun sorunlarınızı giderebilmek bizi bir hayli şımartıyor ve değerli ürünlerinizin bakımını yaparak uzun süre kullanmanızı sağlıyoruz.

Aradığınız Zaman 2 Saatte Sizlere Destekler Sunuyoruz !

Çağrılarınıza hızlı cevaplar verebilmek için deneyimli çalışanları olabildiğince hızlı göndererek sizlere yardımcı olmasını sağlıyoruz, alışa gelmiş bir buzdolabı servisi yerine tam donanımlı tamir araçlarımızla daha gelişmiş ve zengin çeşitli yedek parça stoklarımız la yerinde Goldstar Servis imkanları sunarken mutlu oluyor sizlerin ürünlerinin can suyunu vermiş oluyoruz.

Ustalarımızda Usta öğreticilik belgesi bulunmakta ve tüm müşterilerimize isterlerse bunu göstermekte mükellefiz , Ustalık belgesi önemlidir, Ev aletleriniz kim bakıyor , işten anlıyor mu , yada ciddi manada işinin ehli bir personelimi bilmeniz sizin en doğal önemli hakkınızdır, bu hakkınızı kullanın ürünleriniz sorunsuz onarılıp şikayetleriniz giderilsin.