Ev aletlerimizin en değerlileridir Ankastre hem göze hitap eder hemde sizlerin mutfak dekorunuzu bozmadan ve asla görsel kirlilik sağlamadan mobilyalarınıza uyum sağlar kaliteli yaklaşım ve uygun fiyatlı onarım ve bakım desteklerimizi firma olarak yıllardır bizi tercih eden müşterilerimize sunuyoruz. Ankastre Servisi Kalite anlayışımız yıllardır değişmeden arttı sizin istek ve öneri taleplerinizi her zaman ön planda tutarak değerlendirdik.

Ankastre Servis

Uyum sağlayan bu kullanıcı dostu ürünlerin bizlerin hayatına kattığı değeri biliyor ve bu değere çok fazla önem vererek olası tüm arızaları giderebilmek adına kaliteli bir tamir, onarım , bakım ve montaj desteklerini sizlere sunabiliyoruz. Ankastre Servis istekleriniz aynı gün içinde giderilmek üzere yerinde onarım ile desteklerimizi tercih eden kullanıcılarımıza sunmak en keyif verici çalışma hedefimizdir.

Ankastre Ürünlerinizin Bakımlarını Takip Ediyoruz.

Ürünlerinizin ENR : Kodu ile sizlere takip sistemimiz yardımı ile bakım vakitlerini sizlere aktararak randevu çalışma sistemi ile Ankastre ürünlerinize bakım yapıyoruz. Kaliteli bir hizmet olan bakım anlaşmamız değerli ürünlerinizin tam anlamı ile zamanlanmasını ve takibini firmamız yapmaktadır. Oluşan arızaları gidermekte sizlere gelen personellerimizin en severek yaptığı hizmetlerden en başında gelenidir.

Beyaz Eşyalarınıza Bakım Yaptırmayı Düşünür müsünüz ?

Firmamız ankastre ve beyaz eşyalarınızın bakımlarını takip ediyor sizlere bilgiler veriyor. Sevgili müşterilerimiz sizlere kesinlikle takip etmemiz gereken en önemli hizmetlerimizden bakım anlaşmamızı tavsiye ederiz. bakım hizmeti için iletişim bilgilerimizden firmamıza ulaşın.