Hızlı bir tamir süresi sunduğumuz ve müşterilerimizi memnun ettiğimiz 12. yıla girmiş bulunuyoruz. Uluslar arası tüm beyaz eşya ve ankastre markalarına donanımlı ve ekonomik tamir hizmetleri sunmaktayız. Beyaz Eşya Servisi Firmamız’da Beyaz Eşya Servis ustası ve usta öğretici çalıştırmaktayız. Oldukça eskiye dayanan ve mutlu müşteri ilkesi ile ideal servis fiyatları ve müşteri memnuniyeti öncelik hedefimiz olmuştur.

Beyaz Eşya Servis

Kalite Anlayışımız Öncelikle Müşterilerimizin isteklerini yerine getirmek amaçlı olmuş. Mutlu müşteri ilkesi ile firmamız deneyimli çalışanları hızlı ve donanımlı ekiplerimizle sizlerin beğenisine sunmuştur. Beyaz Eşya Servis Oluşan arızalar olası sorunlar sizlerin canını sıkmasın Servis Asia şirketimiz var olduğu sürece destek sunduğumuz Markalara profesyonel onarım hizmetleri ile tam kapsamlı bakım destekleri verebilmekteyiz.

Oluşan arızalar olası hatalar ve değişik sorunların oluşması sizlere etki ve zararla sunabilmekte sizin en beğenerek alıp severek kullandığı beyaz eşyaları anlamsız sorunlardan kurtarmak bizim en değer vergimiz hizmetlerin başında gelebilmekte. Sorunlara yeşil ışık yakan ustalarımız , bilgi verici ve yardım sever personellerimiz, sizleri iyi anlayan müşteri hizmetlerimiz, tam zamanlı çalışan tüm ürünlerin yedek parçalarına hakim olan yedek parça depo sorumluya kadar çalışan personellerimiz işini severek ve özenerek yapmakta. Beyaz Eşya Servisi Hatta sizleri önemseyen bir kadromuz olması bizleri çok sevindiriyor umarım destek aldığınız şirketimizden memnun kalır bizi herkese tavsiye edebilirsiniz sizlere hizmetler sunmak mutluluk verici.