Beyaz eşya seçmek bir hayli meşakkatli bir iştir özellikle alınacak markaya çok dikkat etmek gerekir kesinlikle alınacak marka model bilir kişilere danışmanızı tavsiye ederim.  Beyaz Eşya’da En İyi Marka Hangisi diye soracak olursanız benim sizlere önerim en iyi marka satış sonrası hizmetlerine en uyan onu en çok önemseyen markadır diyebilirim. En iyi marka en çok yetkili servisi olan marka dersek tam isabetli cevaplamış oluruz.

Beyaz Eşya Yerli Markamı Almalı Yoksa Yabancı Markamı !

İşin aslı ilk yazıda sizlere belirttiğim gibi kesinlikle markanın önemi yok , dediğim gibi fiyat performans farkına bakın hangisi daha ekonomik fiyatlara sizlere daha fazlasını sunuyor onu almanızda fayda var yoksa çok ciddi servis problemleri yaşayabilirsiniz. Ama yerli markamı yabancı markamı sorusuna gelirsek eğer benim tavsiyem yerli markadan olacaktır.

Nedenine gelecek olursak yerli markanın yedek parçasını çok rahat bulabilirsiniz ve teknik tamir hizmetleri de daha çok bayi ağına sahiptir o nedenle ben yerli derim. Tavsiye markam 1. Arçelik 2. Beko olacaktır 3. tavsiyem de sizlere 3. Vestel evet sevgili dostlar umarım bu makalem sizleri aydınlatmıştır.

Kurumsal Markan’dan Uygun Fiyatlı Ürün Almak

Kurumsal markları tercih etmeniz sizin ve bütçenizin dostu olacaktır umarım alışveriş yapmadan yazıma denk gelirsiniz zira yabancı çok pahalı ürünler almanızın önüne geçememek beni bir hayli üzecektir. Adını yazmak istemediğim markalara çok paralar dökmenize gerek yok hepside aynı işi yapıyor önemli olan 1. şık bol teknik destek bayisi 2. şık uygun fiyat 3. şık yedek parça tedarik süreci . Umarım sizlere faydalı olabilmişimdir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir