Günümüz modasında ev aletleriniz içinde değişik renkler yada Retro tasarımlar ve değişik inoks beyaz eşyalar çok moda. bu yazımda sislere beyaz eşya seçiminde renk seçeneklerinin önemini anlatacağım ; 

Evet sevgili dostlar beyaz eşyalar adı da üzerinde beyaz olması tarafındayım çünkü retro tasarımlar kırmızı mavi yeşil kombinasyon da ki buzdolabı belki 3 sene sonra hoşunuza gitmeyebilir yada evinizin dekorunu duvar renginizi değiştirdiğinizde istediğiniz gibi yada şu anki beğendiğiniz gibi gelmeyebilir. o nedenle beyaz eşyalar bırakın beyaz kalsın. hem adı üzerinde kalır hemde sorunsuz kullanım kolaylığı sunan bu ev gereçlerimiz daima modaya uysun.

Beyaz eşyalarınız bırakın beyaz kalsın

Sevgili takipçiler beyaz eşya seçmek almak gerçekten ciddi bir iştir gerek modeli gerek özellikleri gerekse ebatları açısından , ilerideki yıllarda hesaba katmak gerek. Yeni evlenen birisi tutup da çok küçük bir buzdolabı alması ileride tekrar buzdolabı almasına neden olacaktır. İlerdeki senelere göre hareket etmek gerek. Tamam iyi hoş 2 kişiniz ama ileride 3 de çocuğunuz olsa yani şimdiki zamanda minimum 5 sene sonra , o zaman buzdolabı yetersiz gelecektir. Aile büyüdükçe kullanım miktarı da artacaktır bunu göze almanızda fayda olacaktır.

Çamaşır Makinelerimizin Rengi Ya Gri Yada Beyaz Olmalı !

Çamaşır makinesi genellikle banyoda duran ev gereçlerimiz dendir şimdi oturduğumuz ev 1+1 olabilir sizde salonda yada kapı girişinde duracak diye renkli olsun duvar rengime uysun koltuk rengime uysun diye düşünmeyin yanılırsınız 3+1 eve taşındığınızda siz onu banyoya koyduğunuzda kırmızı , mavi yada yeşil çamaşır makinesi çok sırıtacak. sizi hiç yaşadıysanız. Pişmanlığa sürükleyecek bırakın oda beyaz kalsın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir