Buzdolabı yada beyaz eşyaların onarılmalarının gerektiği vakitlerde sizler tamirci arayışına girebilirsiniz . Seçim yaparken yada usta ararken çok zorlandığınızı düşünüyoruz. Sizleri üzen bu durumda can sıkıcı sonuçlarda çıkabilmekte. O nedenle tamirci seçerken dikkat edilmesi gereken unsurlar var sizlere o unsurlardan bahsetmek isterim.

Çamaşır makineleri ev aletlerimizin en çok yorulan gereçleri , sizleri en çok yarı yolda bırakan yardımcılarımız. bazen ben duyuyorum günde 3 kere yada 4 kere makineyi açan kullanıcılarımız var , ne yapsınlar can sıkıcı bu durumu engellemek için yapılacak bir şey yok.

Elimizdekini kullanacaksanız  yapılacak yok ama değiştireceksek 10 kg lık çamaşır makinesi ile değiştirebilir neyse konumuza gelecek olursak. Onarım teknisyeni ararken asla yetkisiz kişilere işin erbabı olmayanlarına destek talebi açtırmayın onlar çok anlamayacak sizleri üzebilirler. Daha ciddi sorunlar daha yorucu durumlar ortaya çıkabilir sizden ricam ürünlerinizi kuran teknik destek firmalarını arayın çünkü onlar işin en yetkilisidir.

Uluslar Arası İthalat Yapan Markalara Tamirci Seçmek

O kadar değerli markalar var ki o markanın yetkili destek ekiplerinden başkalarının çözemeyeceği markalar var o nedenle asla teknik servis seçerken kurulum yapan yetkiliyi tercih ve tavsiye edin.

Garantisi Olmayan Ürünü Kim Tamir Eder

Garantisi geçmiş ürünü gene kurulumu yapan personeller veya şirketler tamir eder. yani ürünün gene yetkili merkezini arayarak teknisyen talebinde bulunmanız faydalı olacaktır. Sizlere Bu yazımda tamirci seçerken dikkat edilmesi gereken unsurlara göz attık umarım faydalı olmuşumdur, kendinize iyi bakım daha sonra yeni blog larımda görüşmek üzere , Ha bitirmeden son bir alt yazı geçeyim iletişimi kuvvetli ve tse belgeli , referanslı firmalarıda seçebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir